BORNOVA DOMİNOX SERVİSİ

Bornova Dominox Servisi 0541 428 7828

Bornova Dominox Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Dominox Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Dominox Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Dominox Servisi Telefonu: 0541 428 7828
✅ Bornova Dominox Televizyon Servisi ✅ Bornova Dominox Klima Servisi
✅ Bornova Dominox Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Dominox Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Dominox markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Dominox Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Dominox Klima Servisi, Dominox Televizyon Servisi, Dominox Beyaz Eşya Servisi ve Dominox Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Dominox Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Dominox Servisi İletişim numarası 0541 428 7828 dür. Bizlere ulaşarak Dominox Servis talebinde bulunabilirsiniz.